Я допоможу!

Подаруємо неповносправним сиротам нові домівки – спільноти підтриманого проживання!

Потребу закрито
Куратор: Василь Футерко / Vasyl Futerko, (067) 340-53-63, (050) 344-57-78, https://www.facebook.com/vasyl.futerko
Пріоритет: Найнеобхідніше
Дата відкритя: 28 Січня 2016р.

Державні інтернатні заклади є пережитком радянської системи «опіки» над сиротами. Особливо це стосується соціальних дитбудинків (системи Мінсоцполітики), які за нелюдськими намірами комуністичних чиновників намагалися розміщувати якнайдалі від людського ока. За час від здобуття Україною незалежності, у багатьох соціальних сиротинцях відбулося чимало позитивних змін. В одних умови проживання, виховання, реабілітації, навчання неповносправних сиріт стали істотно кращими у порівнянні з радянським минулим, іншізалишаються далеко позаду.

Однак, навіть найкращий інтернат не може замінити дитині чи вже молодій людині сім’ю, домашній затишок, особистий простір, право мати власні речі, можливістьмежах своїх фізичних та розумових можливостей) жити самостійно, а не бути залежними від режиму та системи. Найкращою формою влаштування сиріт є усиновлення. Однак, усиновлювачі, як правило, хочуть усиновити якомога молодших та здорових дітей. Чим старшою є дитина, тим меншими є її шанси бути усиновленою. Шанси на усиновлення молодих (повнолітніх) неповносправних сиріт є вкрай мізерними. Важка неповносправність теж нерідко відлякує потенційних усиновителів.
 
Як бути? Де неповносправні сироти можуть мешкати, окрім державних інтернатів? Щоб відповісти на ці запитання, не потрібно винаходити велосипед. Розвинуті європейські держави йдуть шляхом створення невеликих спільнот підтриманого проживання – невеликих будинків для групового проживання людей з неповносправністю. Однак, на відміну від «системних монстрів» - громіздких, закритих, забюрократизованих, а нерідко і корумпованих державних інтернатів, ці спільноти (центри, будинки тощо) максимально наближені до громади. Мешканці спільноти мають змогу працювати, навчатися, зростати особистісно, брати участі у житті громади.



На початок, ми плануємо зробити усе від нас залежне для створення в Івано-Франківській області однієї спільноти підтриманого проживання для 6-8 дітей та молодих людей.


1 вересня ми купили невеликий будинок в містечку Обертин, в якому буде облаштована перша спільнота підтриманого проживання - "Оселя Віри, Надії та Любові". Деталі ТУТ.

Звіт про зібрані пожертви та їх витрати тут.
 
Примітка. Фото, використані на цій сторінки, є ілюстративними.

Як допомогти?

1. Зробити пожертву онлайн за допомогою банківської картки Visa або MasterCard:

2. Зробити пожертву на нашу картку ПриватБанку 5169 3324 0543 6935. У коментарі (призначенні)платежу обов'язково просимо зазначити: "Благодійна допомога на потребу №32-16".

3. Зробити пожертву через будь-який термінал ПриватБанку. Для цього потрібно:

- прийти до найближчого терміналу ПриватБанку, адресу якого можна знайти на сайті банку. Термінали розташовані не лише у відділеннях ПриватБанку, але й у магазинах та інших громадських місцях, доступних також у вихідні дні.
- знайти через термінал нашу благодійну організацію як одержувача за ідентифікаційним кодом 36498142. Для цього потрібно обрати пункт меню “Інші платежі”, далі пункт “...пошук за назвою чи реквізитами...”, після чого знайти нас, ввівши в полі “ОКПО” код 36498142 (в результатах пошуку повинно відобразити “Українська благодійницька мережа, БО”). В призначенні платежу, яке потрібно змінити самостійно, необхідно вказати номер цієї потреби №32-16.

4. Зробити пожертву в будь-якому банку на території України за наступними реквізитами:
- одержувач: БО „Українська благодійницька мережа”;
- ідентифікаційний код (ЄДРПОУ): 36498142;
- банк одержувача: ІФФ ПАТ „ПриватБанк”;
- код банку (МФО) 336677;
- рахунок №26001060399676;
- призначення платежу: благодійна допомога на потребу №32-16.

5. Зробити пожертву з-за кордону:
- на рахунки для міжнародних банківських переказів SWIFT (у коментарі (призначенні) платежу обов'язково потрібно зазначити: Donation, need 32-16):
IBAN UA763366770000026004057000339 (для пожертв у доларах США);
IBAN UA033366770000026008057001323 (для пожертв у євро).

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×